Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Як вийти з весільного карантинуЩо ж, глобальний карантин значно вплинув на плани наречених, проте не варто вкрай засмучуватися: завжди є вихід із будь-якої ситуації. Можливо, не так ідеально, не так феєрично, але здійснити святкування – реально. Давайте разом розглянемо альтернативні дії задля того, щоб свято все ж таки відбулося!

Як вийти з весільного карантину. Фото: Руслан Гаврилюк
Photo: @ruslan_gavryliuk

1. Насамперед потрібно подивитися на реалії:

що дозволено законодавством у даний період часу – кількість гостей, відстань між ними, які вимоги до приготування їжі, яка процедура розпису в РАЦСі та інше. Тепер співвідносимо заплановані ідеї та обмеження, знаходимо компромісне рішення та святкуємо. Проте бажано не відкладати надовго весілля, адже ситуація нестабільна і швидкозмінна. Ще пів року тому ніхто не міг уявити, що буде настільки скрутний карантин. 

2. Потрібно також дізнатися, чи можливо повернути завдатки,

якщо вони вже сплачені, як це зробити згідно з чинним законодавством та з найменшими втратами для гаманця.

3. Наступний крок – добре обдумати, що для наречених важливіше: грандіозне свято чи безпека (як власна, так і гостей).

Якщо все ж таки безпека, то потрібно розглянути варіант проведення малолюдної події, лише офіційної частини чи церковного шлюбу, а омріяну вечірку відтермінувати до повного завершення карантину.

4. Як альтернативу можна розглянути і зміну місця церемонії,

чи навіть міста: замість повноцінного банкету організувати фуршет, замість наймати компанію для декорування території та зали – зайнятися хендмейдом. Або, можливо, відсвяткувати лише вдвох офіційну частину, а як тільки закінчиться карантин – зібрати разом близьких та вдягти омріяну сукню.

У зміні формату свята є і свої плюси. За гроші, які наречені планували витратити на банкет, можна придбати дорожче весільне вбрання, обрати вартіснішого фотографа. Разом з ним можна відкрити дивовижні нові місця для пам’ятної зйомки. 

Розпочати подружнє життя завжди можна, навіть якщо доведеться змінити початковий план. Головне – спільний настрій, не впадати у відчай, а творити, мріяти і рухатися далі, враховуючи умови нашого середовища. 

Змиритись із загальносвітовою ситуацією, обдумати альтернативи, тримати настрій святковим та романтичним – ось головні запоруки щасливого весілля в цей час. Якщо не проявляти гнучкість, то не уникнути стресу та розчарувань. 

Створюйте причини для радощів щодня, особливо для весілля, навіть якщо і в іншому форматі. Економічна, політична чи здоровоохоронна кризи мають навчити нас берегти почуття, приймати мінливість зовнішніх ситуацій і змінювати своє ставлення до них. Приймайте невідворотне та рухайтеся далі з коханням в серці, бо це – найголовніше.
 
Психотерапевт Валентина Мірошниченко, весільний портал Пара молода
22.06.2020              сьогодні 1, з початку місяця 32, всього 617◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info