Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Як вийти заміж за іноземця? Варіанти та перспективиЖиття – це не гра "витягни карту", де можна безоглядно розраховувати на щасливу зірку. Якщо у ваші задуми входить успішний шлюб з іноземцем, треба докласти певних зусиль для того, щоб зустріти підходящого чоловіка. Того, з ким у вас добре поєднуються життєві позиції і погляди на всі головні питання, хто буде вас розуміти і правильно ставитися до сімейних обов'язків, з ким ви будете відчувати себе єдиною і неповторною.

вийти заміж за іноземця

Ви бажаєте вийти заміж за іноземця, але поняття не маєте, де шукати зарубіжного чоловіка? Є достатньо різних способів, як його знайти.

Популярні місця відпочинку. У цього методу є як сильні сторони, так і недоліки. По-перше, на відміну від обміну повідомленнями в інтернеті, ви отримуєте можливість спілкуватися з іноземцями наживо. Причому, якщо пляж або курорт розташований десь на Гавайях, ви одразу ж будете знати про ступінь матеріальної забезпеченості майбутнього чоловіка, адже оплатити такий курорт у змозі не всі. Але ніхто не скаже напевно, що під час відпочинку ви зустрінете того самого нареченого, адже основна маса чоловіків, що приїжджають на курорти, зовсім не збираються незабаром укладати шлюб.

Центри вивчення іноземних мов. Сьогодні деякі центри вивчення мов та філологічні факультети включають у програму стажування в іншій країні для безпосередньої передачі навичок. Також вони організовують табори для вивчення мови, де є можливість знайомства і спілкування з іноземцями. Що ж, хтось і справді знаходить так свою людину і виходить заміж за іноземця. Зауважимо, такі табори для вивчення мови зазвичай розміщені в необжитій природній зоні або в лісі, не маючи зв'язку із цивілізацією, тому особливо вибирати з іноземних чоловіків не доводиться. Але на їх мові почнете говорити краще.

Інші панночки, прагнучи знайти іноземця для шлюбу, орієнтуються на навчання або стажування за кордоном. Причому до думки про пошук чоловіка приходять, вже перебуваючи в його країні. У чомусь подібний крок навіть більш вдалий за всі інші. Адже жінка, яка шукає там іноземного супутника життя, отримує можливість необмежених експериментів, адаптації до незвичного побуту, вивчення традицій. Необхідно пам'ятати, по-справжньому підійде цей метод далеко не всім. Адже щоб виїхати на навчання або роботу, треба добре володіти чужою мовою і мати престижну там спеціальність.

Зазнати радість нового життя з іноземним чоловіком і вийти за нього заміж можна і в результаті листування у всесвітній електронній мережі. Гріх скаржитися, зараз існує цілий ряд різноманітних сайтів знайомств та інших сервісів. Тут теж не завжди все виходить одразу добре, оскільки переважна кількість з них просто надають вам можливість спілкуватися, і ймовірність того, що ви в результаті вийдете заміж - невелика. Але є й такі, які забезпечують результат: наприклад, центр frau-liebe.com, який гарантує вдалий шлюб для всіх жінок, що шукають нареченого через його сваху. Щоб розпочати знайомства, тут потрібно лише мати вихід в інтернет та дві-три якісні портретні фотографії.

Як висновок з усього сказаного - немає нерозв'язних завдань. Якщо ви й справді вирішили вийти заміж за іноземця і наполегливо йдете до мети - створити сім'ю, то нове життя рано чи пізно настане.

Весільний портал Пара молода

03.07.2013              сьогодні 1, з початку місяця 25, всього 2906◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info