Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Як заощадити на весіллі?Як заощадити на весіллі? Питання яке актуальне для багатьох наречених. Спеціалісти з весільної агенції «Mopis» зібрали для Вас найцінніші лайфхаки. Читайте та застосовуйте на практиці.

Як заощадити на весіллі? Спеціалісти з весільної агенції «Mopis» зібрали для Вас найцінніші лайфхаки

1. Дата весілля - мало хто знає, але обравши для святкування дату під час посту, або в будній день можна заощадити до 30% весільного бюджету. Локації та більшість підрядників на такі дати роблять особливі умови та акційні пропозиції.

2. Локація - бронюючи, потрібно враховувати не лише вартість меню на людину. Серед підводних каменів і потенційно витратних статей бюджету: - додаткові доплати, корковий збір і чи не найбільш важливо - потреба залу в декораціях. 
Світлі локації потребують мінімальну кількість оформлення. А якщо на локації потрібно змінювати стільці, текстиль, додатково освітлювати, декорувати стелю - це все навантаження на кошторис свята.

3. Якість. Є прислів'я, що скупий платить більше - так і є. Завжди економія на якості в результаті вилізає боком. Весілля - не те свято, що пробачає аматорство чи легковажність. Краще замовити відео на 3 год. зйомки і ролик 15 хвилин - та професійне і класне, ніж аби-яке на повний день і отримати 3 години фільму, які ніхто не дивитиметься. 
Смачний і стильний торт на 3 кг + фальш-яруси в рази краще ніж великий і не дуже їстивний.
І так з кожною послугою.

4. Музика - про неї окремо, бо, на жаль, невдало спланований музичний супровід зустрічали чи не найчастіше. Роблячи вибір, обов'язково враховуйте контингент своїх гостей і особливо
звертайте увагу на якість пропозицій. Хороші кавер-гурти - дорогі, маючи в складі 6-7 музикантів + безкоштовне технічне забезпечення, по іншому бути і не може. У випадках, коли бюджет обмежений, все частіше радимо звернути увагу на опцію «Діджей + живий вокал/саксофон» на якусь частинку весілля.

5. Планувати від важливих речей до деталей. Саме в такому порядку. Спочатку замовляєте базові і основні речі - локацію, фото, відео, ведучого, музику, декор. Тоді торт, фуршети, розважальну програму. Рухаємось від важливого для вас, до деталей. Не раз стикались з випадками - коли на початку підготовки замовляється все другорядне, а в кінці доводиться відмовлятись від більш потрібного і не такого дорогого.

6. НЕ ЕКОНОМИТИ - на образі нареченої. Зачіска, макіяж, букет - навіть, якщо Ви замовити найдорожчі варіанти, на фоні загального бюджету свята це не настільки критично. А для свого настрою, фото та відео - надважливо, щоб все було ідеально.

7. Дослухатись до свого організатора, порад фотографа, ведучого і решти професіоналів.
 Кожен зацікавлений, щоб свято вдалось і пройшло на найвищому рівні. Дуже шкода, коли справді круті ідеї не втілюються в життя та ігноруються важливі моменти.

8. Враховувати можливість форс-мажорів, бо вони можуть статись! Значно дешевше і простіше зорендувати парасольки, ніж шукати їх за містом годину до церемонії. Ліки треба мати з собою, і запасні колготки. А ще скотч. Ви не уявляєте скільки різноманітних речей нас виручали під час координацій. Одного разу навіть чоловічі запасні шкарпетки пригодились:)

9. Програма - є безліч цікавих, оригінальних, душевних, смішних варіантів наповнення весілля, що коштують зовсім не багато. Перш ніж замовляти дорогих артистів, подумайте, яким би ви  хотіли бачити своє свято і створіть його саме таким. Відеоподяка батькам, сімейне вогнище, бенгальські вогні, лотерея для гостей - лише маленький перелік активностей, які ви можете продумати і втілити в життя.

10. Замовити організацію весілля під ключ. Раніше був поширений міф, що це дорого. Насправді все з точністю до навпаки. Дорого - робити помилки і набивати шишки на власному святі. Помилитись з підрядником чи вирішувати непродумані ситуації. В більшості випадків організатор допоможе Вам суттєво заощадити кошторис — підкаже кращі варіанти кожної послуги, правильно спланувати таймінг і продумати концепцію весільного дня.

Легкої та приємної підготовки!
14.01.2019              сьогодні 1, з початку місяця 22, всього 1435◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info