Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Як знайти свій шлях до власної жіночностіКожній з нас, траплялися ситуації, коли вдається вирішити будь-яку проблему, навіть досить значну, не докладаючи особливих зусиль. Це стається тоді, коли ми зазвичай, діємо за інерцією, керуючись лише власними почуттями. Іншими словами, застосовуємо «жіночу інтуїцію». 

Жіночий розвиваючий проект «Територія тіла»
Чому ж вона зветься «жіночою»? По-перше, жінки приймають рішення, спираючись на досвід, а не на знання. По-друге, - жінки більш емоційні - вони живуть емоціями, харчуються ними. Так, жінка легко зрозуміє іншу людину, лише спостерігаючи за мімікою обличчя. Лише мовою тіла жінка може розповісти про те, що її хвилює, цікавить. І саме здатність швидко сприймати невербальні сигнали допомагає жінці, розвиваючи її інтуїцію і здатність читати «поміж рядків». 

Що саме нам потрібен саме проект «Територія тіла», ми маємо відчути інтуїтивно. Саме наша інтуїція, як одна з унікальних жіночих здібностей, приведе нас сюди. 

Побут, обов’язки, швидкий духу часу і, в основному, чоловічі моделі поведінки в пост-емансипованому суспільстві ведуть до внутрішніх затискачів, блоків і самовідчуження. 

Бути жінкою стає соромно, сумно, важко.
А що нам підказує власна інтуїція? Чи усвідомлюємо ми, як багато відкриється кожній з нас, коли кожна знайде підхід до кожної клітинки власного тіла? І як засяє тоді наше ірраціональне «я»?

Жіночий розвиваючий проект «Територія тіла» - це таємниця і поле діяльності для Жінки Успішної. Сильної в своїй слабкості. Жінки бажаної і націленої на побудову стабільних стосунків. Жінки, яка усвідомлює себе Жінкою. Слухайте власну інтуїцію. Почуйте її. Вона шепоче: «Вам – сюди…»

Проект, який відкриває третій сезон незабаром, проект який має успіх перших двох сезонів, маленьких жіночих груп, які працюють вживу та онлайн, які ознайомлюються з кращими закладами міста, різними фізичними навантаженнями, навчаються правильному догляду за собою та здоровому харчуванню, отримують дарунки і яких супроводжує та мотивує психотерапевт. Це саме для вас проект.

Автор-Марія Хомів, психотерапевт плюс адмінкоманда
www.ttilo.com.ua
18.08.2016              сьогодні 1, з початку місяця 26, всього 1922◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info