Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Як зрозуміти, що ведучий - своя людина? Короткий лікнеп від Дяді ЖориХороших ведучих багато, але як же знайти серед них саме свого? Я написав основні етапи відбору, завдяки яким можна зрозуміти, що ви знайшли вашу людину.

Для початку потрібно визначитися з напрямком весілля: романтичне, класичне, оригінальне, екстремальне або тематичне. Варіантів багато. Зазвичай, з цим допомагає визначитися агентство по організації весілля. Тільки після того, як ви визначили напрямок, приступайте до підбору ведучого.

Основні етапи відбору ведучого від Дяді Жори

Підбір ділиться на два етапи:
  1. Попередній моніторинг
  2. Особиста зустріч


I. Попередній моніторинг

Тут я не буду нікого вчити, ми всі давно на «ти» з інтернетом. Тільки виділю кілька речей, на які важливо звертати увагу:

Портфоліо і сайт ведучого.
Це його обличчя. Якщо у ведучого є доглянутий живий сайт, а портфоліо постійно поповнюється, значить, у нього багато практики, він ставиться до своєї справи серйозно і з душею. Такій людині вже можна довіряти.

Рекомендації.
У багатьох це найсильніший аргумент при виборі. Важливо: рекомендації у ведучого повинні бути обов'язково, але аналізуйте від кого вони. У всіх різні смаки і те, що добре для когось, може не підійти вам. Наприклад, одним подобається конкурс з яйцем в штанах, а вам він категорично не
підходить. Знаходьте такі деталі у відгуках, щоб скласти загальну картину.

✅ Команда.
Ведучий - це добре, але у супер-професіоналів завжди є команда на підхваті, яка забере на себе всю організацію процесу і звільнить думки ведучого, щоб він міг сконцентруватися тільки на вашому святі і хорошому настрої. Як зрозуміти, що у ведучого є команда? - Зазвичай, про команду або івент-агентство вказують відразу на сайті. Плюс вказані контактні номери менеджера, а не самого ведучого.

При попередньому моніторингу згадуйте про тематику весілля, про яку ми говорили раніше, і відразу думайте, в якому стилі має бути ведення: легкий і невимушений вечір або розвага, більше схожа на стендап. Звертайте увагу на практику ведучоого саме в потрібному вам стилі.


II. Особиста зустріч

Після того, як ви визначилися з шортлистом ведучих, призначайте зустріч!

На що треба звернути увагу:

😍 Пунктуальність людини і манера спілкування. 
Якщо ведучий прийшов вчасно, викликає прихильність до себе, відповідає на всі питання і намагається знайти компроміс - це хороший знак. Значить, він ставиться до вашої події з інтересом і ввічливістю.

😍 Цінності.
Поспілкуйтеся з ведучим не тільки про захід. Протягом бесіди невимушено поговоріть про
життя. Дізнайтеся, що йому подобається, чи збігаються ваші цінності, подивіться як він жартує і чи подобається вам його гумор.

😍 Післясмак
Відстежуйте свої емоції і відчуття під час і після зустрічі з ведучим. Швидше за все, такі ж відчуття у вас і гостей будуть після весілля.


Відмовитися ж від співпраці краще в тому випадку, якщо:

💡 ведучий наполегливо відсікає ваші з нареченим бажання і намагається нав'язати власну думку про проведення весілля;

💡 відмовляється говорити про свій зовнішній вигляд на святі;

💡 не підписує договір і не дає розписку про внесення передоплати;

💡 Не бере передоплату. Найчастіше, такі «ведучі» можуть просто зникнути незадовго до свята.

Важливо вибирати не кращого в місті ведучого, а людину, яка знаходиться на одній хвилі з вами, бере до уваги всі ваші бажання і враховує всі можливості їх реалізації. Тоді у вас вийде зловити особливий коннекшен і на весіллі у вас буде не просто професіонал, а ще один друг, який створить саме ту атмосферу, яку ви хочете.

З любов'ю, ваш Дядя Жора!
23.12.2019              сьогодні 1, з початку місяця 25, всього 626◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info