Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Яке весілля без тамади?Ви не збагнули, коли ж встигли вирости ваші діти. Вони стали дорослими, вибрали свій шлях в житті, знайшди свою половинку, сказали і почули у відповідь найголовніші слова освідчення в коханні. Тепер перед вами постала проблема, як організувати і провести якнайкраще весільне торжество для дітей.

Ведучий на весілля Львів

Вельми часто людей мучить питання: а чи потрібне нам тамада на весілля, або ж можна впоратися і самими? Може здатися, що нічого немає простішого взяти мікрофон, запам'ятати кілька віршів і тостів і з таким багажем знань легко і успішно провести будь-який захід. Безсумнівно, що у кожного є багато знайомих,  розумних і цікавих людей, які найімовірніше б підійшли на роль ведучого. Так чи варто їм довірити ваше міроприємство? Якщо ви і ваші гості зможуть їх прийняти на ура, то так. Зазвичай невелике весілля розраховується на 100 - 150 людей.

Успішний і досвідчений тамада повинен вміти:

  • Зорганізувати компанію.
  • Налагодити і скоординувати роботу з рестораном.
  • У красивій і доброзичливій формі представити як батьків і близьких, так і будь-якого іншого гостя.
  • Володіти настроєм аудиторії і вміти переходити від урочистості до куражу, від романтики до веселощів.
  • Вміти проводити запальні конкурси та ігри.
  • Уміло й цікаво обіграти весільні традиції та обряди, які можуть бути суто індивідуальними, за погодженням із замовником.

Вище було вказано основні навики ведучого весільного торжества, але це далеко не повний список умінь і навичок, якими повинен володіти людина для успішного виконання ролі тамади на весіллі.

Саме таку людину ви знайдете на сайті pikan.com.ua, і напевно залишитеся задоволені результатом. Якщо запропонувати бути в ролі ведучого просто комусь із гостей, то ви піддаєте ризику проведення такого заходу, адже можливі накладки, заминки і просто нерозуміння між людьми. А якщо ви виберете ведучого професіонала, то таким чином ви на нього покладаєте всі турботи, які пов'язані з організацією та проведенням весілля.

Варто відзначити, що протягом останнього часу попит на весільних ведучих істотно виріс. Уважно ставтеся до вибору - потрібно знайти таку людину, яка буде подобатися вам, як людина і особистість. Якщо будете сильно економити - можете отримати зовсім не те, що очікували побачити. Зважаючи на це рекомендується зустрічатися з кожним з кандидатів, спілкуватися з ними, вивчати їх портфоліо. І тоді обраним весільним тамадою будуть задоволені всі, а значить ви зможете відпочити і повеселитися на весіллі.

12.11.2014              сьогодні 3, з початку місяця 20, всього 3767◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info