Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ЯКІ ВЕСІЛЬНІ СУКНІ ЗАРАЗ У ТРЕНДІ? КОГО ЦЕ ХВИЛЮЄ?!Дизайнер Claire Pettibone (Клер Петібон) про істинну красу весільного вбрання, не підвладну часу та моді…

Як дизайнера весільної сукні, мене часто запитують: «Які останні тенденції у весільній моді?». І я, чесно, просто не маю відповіді. Це не клубний вихід або останнє відкриття галереї, на яке ви збираєтеся. Це ваше весілля! Кожен, хто слідкує за моєю творчістю, знає, я щиро віддана старовині та унікальному підходу до одягання нареченої. Дехто називає мене «нетрадиційною», можливо тому що я не обмежуюсь ідеєю про те, що весільною сукнею може бути лише всюдисуще бальне плаття.

На мій погляд, весілля робить весіллям глибинний сенс історії та сім'ї, яка цю подію відзначає. Мова йде, звичайно, і про саму закохану пару (і так, про сукню, безперечно!), але також і про традиції, які є значущими для вас, і вашої бабусі і дідуся, і ваших надокучливих кузинів, і їжу, яку ви любите, і молитви або вірші, які ви вирішили зачитати. Весілля вище за тенденції: це протилежність тенденціям. Ось в чому сенс, і справжність, і це прекрасний день, який символізує те, що мусить тривати. Не на день або сезон, чи до наступної великої події, а до кінця вашого життя!


 
Справа в тому, що тенденції не стають абсолютно очевидними, поки не мине кілька або десятки років, коли ми можемо побачити чітку картину на певних відрізках часу. Кілька років тому, кольорові пояси стали останнім писком моди і досі є актуальними. Це доволі безризиковий спосіб представити колір сукні нареченої. Але оскільки це стало тенденцією, ми бачимо це в колекції практично кожного дизайнера протягом декількох сезонів. Немає нічого поганого у поясі, втім майте на увазі, що це датуватиме ваше весілля на період початку 2000-х років.

Ми всі відображення того часу, в якому ми живемо. Так само як ті з нас, хто звик носити низькі джинси, почуватиметься смішним з високою талією. Таким чином, якщо рожеві сукні, рукави, вінтаж, сільський rustic, мережива, ілюзія декольте або металік відчувається вашим - вперед! Якщо щось дійсно дуже подобається, найімовірніше вам це буде подобатись (або принаймні згадуватись із любов'ю) і за 20 або 30 років. Я просто думаю, що це трохи божевілля – вибрати щось, що повинно бути міцним символом вашого союзу тільки тому, що воно в моді даного сезону.


 
То як же не стати жертвою весільних тенденцій? Напевно, вам це навряд вдасться, але ось порада: коли мова йде про сукню – бути вірною собі. Каролін Кеннеді-Бессетт визначила, що всі весільні сукні мають бути простого силуету, але коли я дивлюся на ці фотографії, вони виглядають не однаковими. Вони виглядають класичними, знаковими і, найголовніше, по-справжньому радісними і впевненими. Я ніби маю протилежні почуття, коли озираюсь на принцесу Діану. Ви, безумовно, думаєте про 1980-ті роки, коли ви бачите її весільні фотографії, і вона виглядає вражаюче об’ємною, що було настільки символічно у те десятиліття. Озираючись назад, ми всі знаємо, що вона була багато в чому жертвою часу, в якому вона жила, і ролі, яку вона збиралася взяти на себе. Остання королівська, прекрасна Кейт вибрала сукню, яка підходить до величі цієї події, але також підходить їй особисто. Як дизайнер, я б хотіла вбрати її у що-небудь більш оригінальне, але в той же час плаття Кейт неймовірно пасувало їй в усіх відношеннях.

На сьогоднішній день «не-принцеса» наречена – одна із останніх тенденцій, і я повністю підтримую цей рух в бік індивідуальності. Я рада, що все більше і більше наречених впевнені у своєму особистому стилі і мають достатньо опору не стати «весільною» цвіллю. Ми бачимо альтернативи без бретелей і без жахливого кольору весільного плаття. Але насправді, це не про рукав, чи стільці, чи виноградник та банкетний зал. А про те, чи це весілля йде від серця? Чи розповідає про вас як про пару? Чи є справді святом вашого єднання?

Обираючи весільну сукню, моя порада – обирати те, що рухає вами, що змушує вас почувати себе щасливими, найкрасивішими, щоб стати серцем чоловіка. Обирайте плаття, яке після 20 років потому викличе думку: «Вау, подивіться, які молоді ми були!» (навіть якщо ви не така вже молода, через 20 років, повірте мені, ви переглянете цю думку!). Ви будете озиратися назад і бачити, які закохані ви були, і якщо ви приділятимете більше уваги вибору партнера, ніж захоплюватись силуетами і столовими приборами, сподіваюся, ви все ще будете разом! Античні мережива, рукави, ілюзія спини і квіткові прикраси... Всі ці речі надихають мою душу, і, може бути, вони будуть тенденціями. Коли я створюю колекцію, багато речей надихають мене... Останні весільні тенденції? Я кажу, починайте свої власні).

Фото: Elizabeth Messina;
Сукні та стиль: Claire Pettibone;
Make up: Stephanie Lawrence;
Модель: Ciara Christensen; Venue at Sunstone Winery

​Весільний портал «Пара молода»


28.11.2012              сьогодні 2, з початку місяця 14, всього 4732◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info