Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Якого кольору буває золотоЦікаві факти.
На питання, якого кольору буває золото, більшість з нас відповість: жовтого чи білого. Небагато згадають червоне, рожеве і зелене. І абсолютно неймовірним стане відкриття, що існують вироби з синього і чорного золота!

Якого кольору буває золото

Червоне золото - дуже м'яке, легко деформується, тому зараз його практично не використовують при виготовленні ювелірних виробів. Раніше обручки робили з червоного золота. Кільця в основному були товсті, важили близько 8 грам, що компенсувало м'якість металу. Зараз обручка в середньому важить 2 грами і має ширину 2-3мм залежно від технології виробництва.

Рожеве: розуватий відтінок дає мідь. Самий популярний і доступний тип золота. Найчастіше представлено золотом 585-ї проби.

Жовте золото: Має справжній колір золота - сонячний, яскравий, жовтуватий, одним словом золотий. Саме за це, золото з давніх часів цінувалося і придбало славу дорогоцінного металу, а також стало символом королівської влади і багатства. Жовте золото популярне на Заході як метал для обручок. Існує думка, що жовте золото краще всього символізує теплоту і любов подружжя. Жовте золото в основному має 750 пробу.

Біле золото: Білий сплав золото набуває завдяки додаванню паладію і відрізняється яскравістю і блиском. Біле золото стало модним матеріалом, який люблять використовувати найвідоміші дизайнери-ювеліри для створення своїх шедеврів, і вже встигло здобути популярність серед прихильників дорогоцінних прикрас. Прикраси з білого золота є свого роду знаком престижу і приналежності до вищого класу в усьому світі. Воно дуже схоже на платину, але коштує приблизно на 45% дешевше.

Платина: Самий твердий, міцний і дорогий метал. Гіпоалергенний, адже інші метали: срібло, навіть золото можуть викликати алергічну реакцію. На платині зазвичай ставлять 950 пробу. Платина важко піддається обробці і поліровці, тому часто виглядає як сіруватий, навіть брудно-білий метал - сильно схожий на алюміній. Але, незважаючи на всю складність роботи з платиною, майстри-ювеліри дуже цінують його надзвичайну міцність. Платина досконало підходить як кріплення для діаманта, оскільки на відміну від жовтого золота не «забарвлює» камінь в жовтуватий відтінок, а лапки кріплення з платини ніколи не розхитати. Найбільш відому обручку з платини з діамантом розробили дизайнери ювелірного дому Cartier в 1895 році. Вона носить назву "platinum" і на сьогоднішній день є класикою дизайну обручки.

Мікс з металів: Три відтінки золота: рожевий, жовтий і білий шляхом комбінації дозволяють створювати цікаві, узорні плетіння і красиві поєднання різних деталей. Класичний приклад кільця, що поєднує в собі всі три золоті відтінки - це популярна модель "trinity" від Cartier, яка з'явилася в 1924 році. "Trinity" складається з трьох гладких кілець, переплетених один з одним: кільце з жовтого золота символізує відданість, кільце з білого золота - дружбу, а з рожевого - кохання.

Титан: Кільця з цього матеріалу дуже легкі і недорогі і при цьому зберігають хороший вид на довгі роки. Ззовні вони нагадують кільця з білого золота, проте, на відміну від золота, титанові кільця настільки легкі, що ви практично не будете відчувати їх вагу. До того ж усі без винятку прикраси з титану відносять до категорії безпечних і гіпоалергенних.

Автор: Світлана Щедріна, спеціально для сайту «Пара молода»
27.12.2009              сьогодні 1, з початку місяця 48, всього 10645◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info