Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Яким повинен бути макіяж нареченої: поширені помилкиПро табу у весільному мейк-апі розповідає наш експерт з краси та стилю – Олена Нечипорук.


Щороку я борюсь за можливість пропагувати стриманий весільний макіяж європейського типу. Бо впевнена, що лише такий варіант дає можливість зібрати ідеальний образ романтичної, ніжної та невинної нареченої, особливо, якщо весілля традиційне.

 

Крім того, це грамотна позиція, яка дозволить фотографу запропонувати вам світлини, що будуть поза часом. Ви не споглядатимете весільні фото років через 15-цять і не будете душитись від сміху зі свого вигляду, а дітям не доведеться пояснювати, що просто тоді так було модно. В першу чергу, приваблювати своєю красою має наречена, а не крикливий макіяж та надто пишна зачіска. Сьогоднішню статтю я хочу присвятити, власне, макіяжу. І для початку даю ілюстрацію того, як робити не треба …


А тепер детальніше: що ж тут не так.
Якщо цьогоріч модне віяло зі штучних вій, то вже наступного року ви можете пожалкувати про свій вибір... Краще обирайте те, що підкреслить вашу красу. У будь-яких збірниках з етикету (чи то дипломатичного, чи то світського) у пунктах про манікюр, зачіску та макіяж вказано головне правило – макіяж/манікюр/зачіска мають бути такими, аби не привертати зайву увагу. І в цьому золотому правилі є істина. Приходячи на весілля, я хочу, перш за все, захоплюватись красою нареченої і дивуватись від того, що я й не помічала яка вона красуня! А от коли мою увагу приваблює певний елемент образу, а не образ загалом – це сигнал про неграмотність майстрів, які трудились. Частенько візажисти, перукарі за бажанням вгодити клієнтці та продемонструвати свої вміння і техніку забувають про індивідуальність та несхожість наречених.

Не потрібно у вашому весільному макіяжі виставляти на показ усе багатство кольорів  робочого кейса візажиста! Звісно, майстер може використати хоч 10 відтінків, але це має бути тонка робота в межах натуральних тонів. Однак, коли кількість барв на одній повіці очевидна і їх можна порахувати... тікаємо від такого майстра.

Про пластикове віяло також варто забути. Пачка пучкових вій на один макіяж – це вже занадто. Я навіть не уявляю як їх там розмістити. Війки у весільному макіяжі, звісно, обов’язкові у 99% випадків, але ж не у три ряди. На сьогодні кілька чудових брендів випускають ще й шикарні стрічкові вії з натуральних ворсів, які виглядатимуть досить натурально і не створять ефект «опахала». Їхня ціна також відповідає якості. 

Цеглові скули... Моя «любов»! Уже навіть світові дизайнери знають, що українські візажисти помішані на вилицях. І саме цю пристрасть з макіяжів відомих майстрів копіюють наші дівчата, зазвичай невміло. А декотрі візажисти ще й досі працюють не правильними продуктами.

Звичайно, корекція обличчя – дуже важливий елемент макіяжу, але коли я бачу «рижі, морквяні, цеглові» ще й перламутром скули, то моє серце щемить. Майстер-візажист має створити ілюзію тіні на вашому обличчі, тим самим додавши рельєфності. Аж ніяк не намалювати дві діагоналі на щоках. Коли обличчя у нареченої і так дуже рельєфне від природи, а вилиці високі – я віддаю перевагу рум’янам. Це додасть свіжості та живості обличчю.

Любі наречені, не намагайтесь у свій важливий десь спробувати абсолютно усі красоти макіяжу. У день весілля буде доречним ніжний, класичний макіяж. Винятком може стати строга стилізація свята. Хоча навіть у таких випадках, як майстер, я віддаю перевагу лише натякам на певний стиль, а не повному відтворенню.
Будьте чарівними!

Текст: візажист-стиліст Олена Нечипорук, весільний портал «Пара молода»


30.10.2014              сьогодні 1, з початку місяця 28, всього 8056◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info