Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Живі павліни, 800 гостей й індивідуальний підхід: яким є сучасне весілля у різних регіонах УкраїниВ рамках ІІІ Міжнародного Форуму Івент Індустрії, який зібрав близько 1500 людей з різних куточків країни, весільні організатори і власники wedding агентств розповіли про особливості організації подій на Закарпатті, у Львові, Києві та Одесі.

- Закарпаття - цікавий регіон. У нас проживають українці, угорці, словаки, румуни, роми, євреї, вірмени. Всі вони святкують весілля за своїми обрядами. Маленьким весіллям вважається мінімум на 200 персон. Найбільше весілля, яке я організувала, було на 800 людей, воно тривало три дні. Наречена прокидається о 5-6 годині ранку і засинає наступного дня теж о 5-6 ранку. Це я зараз розповідаю про більшість весіль. Але я і моя команда останні 3-4 роки беремо клієнтів, які більше налаштовані на спокій, емоцію, душевність і міні-весілля. Організація весілля в Закарпатті існує. Але організаторів і координаторів не є багато. Координаторів мало, тому що, наприклад, на своїх курсах я видаю стільки інформації, що потім дівчата і хлопці кажуть, що не хочуть працювати координаторами і робити стільки роботи за ціну, яка зараз є на ринку, - розповідає керівник wedding atelier «Майстерня Свят» Наталія Янцо.Наталія каже - якщо ви як організатор беретеся за весілля в іншому регіоні, то варто звертатися до місцевих спеціалістів, щоб вони розповіли про традиції, важливі нюанси цієї території.  

- Наприклад, на Закарпатті дуже багато традицій: наречена обов’язково повинна йти з дому, вона не може спати зі своїм майбутнім чоловіком десь в готелі, в квартирі, вона має перевертати під ноги відро, довкола неї мають танцювати танці. У нас мінімум на весіллі видають 10 гарячих страв, останню страву можуть подавати в 5:30-7 ранку. І таких пунктів, які має знати організатор дуже багато.

Натомість в Одесі весілля роблять пари різних національностей. Тож кожного разу таке свято приносить великий досвід. 

- В Одесі багато єврейських общин, болгарських. Зараз у нас ще з’являються китайські та в’єтнамські общини. Якщо туди потрапляєш в ролі організатора чи декоратора, то є свої мінуси, але плюс у тому, що вони потім тобі довіряють, бо бачать, що ти справляєшся з такою задачею. Другий момент – це суто одеська тема у розрахунках. Деякі клієнти кажуть: “Давайте почнемо, а там домовимося”. Це бажання домовитися потім завжди присутнє і з цим весь час доводиться боротися. Тому організатору краще такого не дозволяти і домовлятися з самого початку, а клієнт підлаштується під ваші правила. Було кілька людей, які приїхали до нас з Донецької області і не змогли налаштувати цей бізнес. Казали, що не розуміють, як працювати з одеситами, - розповідає засновниця
«Marina Gabbana event group» Марина Габбана.У Львові ж, за словами керівниці агентства «Галицьке весілля» Софії Галицької, клієнти більше звертають увагу на якість їжі і музику. Окрім цього, жінка рекомендує звернути увагу на особливості покоління Z.

- Галичина - гостинний регіон. Ми можемо зробити свято на капоті машини. Ми любимо гостини, музику, їжу і це проявляється на святі. Але варто звернути увагу на теорію поколінь. Зокрема, на те, що ми вже почали організовувати свята для покоління Z. Наречені, які приходить у 2019-20 роках, мають на все власну думку і хочуть, щоб її цінували. З Софією погоджується власниця агенції «ZEFIR wedding» Яна Сиромятнікова з Києва.

- У Києві вже не важлива їжа і артист, який виступає. Для них зараз важливо, щоб їх огорнули турботою, сервісом, індивідуальним підходом. У нас зараз найбільший акцент роблять на технічну частину, щоб було розкішне світло і щоб клієнта огортали такою любов`ю, щоб він відчував, що увесь світ для нього. Організаторки наголошують: усім, хто хоче також займатися цією професією, треба бути готовим не лише до насиченого графіку, але й до різноманітних прохань клієнтів.

- У мене була наречена, яка 10 разів на день приймала пігулки. Тому ми ставили собі таймер і за нею була закріплена конкретна людина-організатор, яка навіть під час вінчання у церкві давала їй пігулку і воду. Впринципі все, що не заборонено законом організатор може для клієнта зробити, якщо він готовий за це заплатити. І, звичайно, якщо на це вистачить часу, – згадує Наталія Янцо.

- Нам потрібно було зробити церемонію у Марокко. Вже була готова весільна арка. Треба було лише якось її перевезти у чемодані. Ми зробили її як конструктор, щоб вона важила не більше ніж було потрібно і таки довезли. Це було “ваууу”, – каже Марина Габбана.

- Багато випадків було. Наприклад, за 3 дні до весілля треба було змінити локацію у пік сезону. Або ж було, що за 2 дні до весілля захотіли, щоб на святі були живі павліни. І ти собі думаєш, як ти маєш до Києва привезти 10 живих павлінів, які кусаються та ще й сильно кричать під час церемонії. Але ми змогли, – додає Яна Сиромятнікова.

Форум Івент Індустрії став для учасників площадкою для обговорення проблемних питань, які виникають у весільній індустрії. А також учасники поділилися особистим досвідом в організації весіль та інших свят.

Текст: Юлія Василина, весільний портал Пара молода


18.03.2020              сьогодні 1, з початку місяця 23, всього 966◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info