Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Ярослава і Михайло: весільна історіяВони закохалися один в одного з першого погляду у ніжному юному віці, тож чекали на своє весільне свято не один рік. Знайомтеся: Ярослава і Михайло, ще одні учасники конкурсу «Пара молода 2017», та їхні теплі спогади про знайомство, освідчення та весілля…

Ярослава і Михайло: весільна історія
«Познайомилися ми у студентські роки. Це було кохання з першого погляду. Одного разу Михайло прийшов у гості до друзів у гуртожиток. Коли повертався – я до нього заговорила. Ми зовсім трішки поспілкувалися. Через тиждень – було побачення. І з того часу ми разом...

У нас були чудові, дуже затишні стосунки. Але і гадки не мала, що настільки стрімкі :). Наближався мій день народження… І при розмові Міша, наче між іншим, запитав: «Яку каблучку ти б хотіла?». Після довгого допиту я зрозуміла, що він має намір зробити мені пропозицію… Я злякалася, адже мені мало виповнитися лише 17 років. Тож на той момент я просила відкласти пропозицію.
Періодично ми поверталися до цієї розмови, але згодом ми почали планувати весілля уже без освідчення: дивилися варіанти ресторанів, вибирали дати, але завжди щось ставало на заваді – і ми вибирали інші дати, чекали наступного року, і так декілька разів...


На моє 19-річчя на Острові закоханих, Міша зробив мені пропозицію. Через рік ми розписалися. А ще через рік – відгуляли наше весілля. Все старалися робити самі, оскільки не хотіли пропустити жодної дрібнички.

Для ранку нареченої ми обрали готель Глобус, оскільки в номері цього готелю було найбільше місця для зйомки та найкращий, на мою думку, інтер’єр».


Красу та проникливість моменту зборів нареченої гості Ярослави та Михайла змогли побачити вже у день свята. Адже SDE-кліп, показаний під час банкету, звичайно ж поєднав найяскравіші кадри того дня: ранок нареченої, вінчання, прогулянку молодят, зустріч у ресторані, привітання гостей і шалені танці. 

Фото, відео: ZINET film
Сукня – Весільний салон Камелія
Зачіска – салон краси Beauty club
make-up - Лілія Владимир
Ведуча – Оксана Корзун
Ресторан - Микулин Бровар
Флористика: Фантазія


​Сподобалась історія Ярослави та Михайла? Підтримайте їх своїм голосом у конкурсі «Пара молода 2017» (онлайн-голосування буде відкритим з 1 по 20 грудня).


29.09.2017              сьогодні 1, з початку місяця 3, всього 2087◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info