Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ЮВЕЛІРНА ВИСТАВКА-ПРОДАЖ 2020Тільки 4 дні, з 13 по 16 лютого 2020 року в Палаці Спорту (метро «Палац Спорту») відбудеться найбільш очікувана, дорогоцінна подія - «Ювелірна ВИСТАВКА-продаж 2020»! 

Ювелірна ВИСТАВКА-продаж 2020

Напередодні дня всіх закоханих та весняного жіночого свята до нас приїжджають найкращі ювеліри з усієї України! Дорогоцінні прикраси завжди будуть символізувати найбільш щирі та потужні відчуття кохання, поваги, щастя та важливих сімейних подій! Ця культура найдавніша, вона пройшла перевірку часом і продовжує бути важливою частиною відносин між чоловіком та жінкою! Не існує більш романтичних або емоційних аналогів, як обручка або кулон!  Найкращі обереги – це хрестики або ладанки! Найкращі жіночі прикраси – це ювелірні вироби з дорогоцінним камінням та металом. Такий подарунок  ніколи не вийде з моди. 

Ювелірна ВИСТАВКА-ПРОДАЖ 2020

І тільки на ювелірних виставках бувають МІНІМАЛЬНІ ціни! Знижки 50%, 60%, 70%  на сережки, кільця, ланцюжки, кулони, брошки, обручки, дитячі пусети, мужні прикраси, каміння, ювелірні ікони та багато іншого!  Тому що ви купуєте безпосередньо у ВИРОБНИКА! Вибирайте і торгуйтесь з задоволенням! 

Обмінний фонд учасників виставки вразить вас різноманітністю, в декілька разів більше традиційного ювелірного магазину, тому що у нас приймають участь близько 50 ювелірних підприємств! Також, обов`язково на виставці присутній гемолог, що допоможе вам безкоштовно перевірити вироби або проконсультувати вас щодо цінності каміння. Виставка має офіційний статус заходу Асоціації Ювелірів України та Пробірної палати («Східне казенне підприємство пробірного контролю»), що гарантують якість виробів на виставці.

І наостанок, територія виставки вразить вас своєю гостинністю, комфортом та  затишними куточками з диванчиками  для неспішного  прийняття рішення про покупку.

Приходьте до нас! Ми знайдемо, чим вас здивувати!

Замовлення безкоштовного запрошення на www.adt.com.ua. Єдине запрошення дійсне для закоханих та сімейних пар.

Час роботи виставки: 
13 лютого 12:00 - 19:00
14 лютого 11:00 – 19:00
15 лютого 11:00 – 19:00
16 лютого 11:00 – 18:00.

Адреса:
Харків, пр-т Петра Григоренко, 2, метро «Палац Спорту»
Тел:  (057) 781-00-21
21.01.2020              сьогодні 2, з початку місяця 15, всього 181◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info