Ювелірний магазин ZBIRDЮвелірний інтернет магазин Zbird у Києві пропонує широкий вибір обручок із платини, білого золота та з діамантами. Приємні ціни. Безкоштовна доставка по Україні.

Адреса:
Київ, бульв. Івана Лепсе 8, корпус 4

Телефон:
(044) 233-16-24
(066) 233-16-24

websitefacebook

Ювелірний онлайн-магазин Zbird Jewellery - український виробник унікальних золотих і платинових ювелірних виробів з діамантами, перш за все, обручок і кілець для заручин. Безумовними перевагами марки є унікальний актуальний дизайн, використання високоякісних сертифікованих діамантів, що закуповуються на найбільших світових аукціонах, а також також широкі можливості власного виробництва.

Сучасне технічне оснащення підприємства дозволяє протягом 3-4 робочих днів виготовити навіть найскладніші моделі кілець, кулонів і сережок за вашим індивідуальним дизайном.

Обручальное кольцо

Тут можна втілити в життя буквально будь-який дизайн, якщо тільки ваша ідея не суперечить законам фізики.

Zbird Jewellery - один з небагатьох українських виробників ювелірних виробів з платини. Кожен з представлених на сайті zbird.com.ua дизайнів ви можете замовити як в золоті, так і в платині. Кільця з цього більш міцного металу набагато практичніше в шкарпетці, майже не дряпаються, створюють відчуття приємної тяжкості на пальці і підкреслюють особливу цінність ваших почуттів.

https://www.zbird.com.ua/category/obruchalnye_kolca


сьогодні 1, з початку місяця 29, всього 1903

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info