Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

З милим рай і в шалашіШати білі, музика й застілля,
Розгулялося гучне весілля.
Замок старовинний споглядає,
Молодих володарів приймає!
 

Середньовічну фортецю як не малюй, все одно виходить твердиня. Таку саму міць має дружня родина. Віталій та Даніела одружилися в останній день минулого літа. Весілля гуляли у білому шатрі, в одному з древніх замків Тернопілля. 


Чи де, насправді?

Про все ми розпитали Тетяну Слободян, котра є автором нашого преміум-весілля. Вона живе у місті Тернополі й керує весільним агентством «FIGARO». На хвилиночку, 13 років! ЇЇ розповідь відносить у чудернацький світ і ви вже на розкішній віллі, з дорогими напоями та вишуканим частуванням. Де маски венеціанські зустрічають, музиканти до танцю спокушають.

«ФІНІТЕ ІНКАНТАТЕМ»

- Проект готували разом із менеджером Анею. — розказує Тетяна. – Ми забули про середні віки та збудували іншу реальність. Архітектура замку дозволила створити у декорі середземноморський стиль. Море зелені, білі полотна, композиціями імітували великі дерева. Біля замкової стіни провели виїзну церемонію. Працювали бари з кальяном та коктейлями, також тир із луками та арбалетами. Ходулісти в яскравих костюмах потішили своїми шоу. Монтаж зайняв дві доби, містив багато складових та накладав велику відповідальність.На святкування запросили 160 гостей. Професійний кейтерінг організатори замовили зі Львову. Вони знаються на фірмах, які до гарного сервірування додають ідеальні страви. Чотири чарівниці легенько координували подію. Цікавинкою стала повітряна куля, прикріплена до муру. Навколо Землі нікого не провезла, але катала всіх. А скільки було сміху та емоцій!

ФІГАРО ТУТ, ФІГАРО ТАМ

- Це не перше наше весілля у білому тенті. — Тетяна підсумовує. - Дівчата часто мріють про таке, але вважають його чимось нереальним. Наша команда успішно реалізовує подібні заходи. Готові виходити за межі ресторанів і надавати якісні послуги. А статусне шатро — розкіш та блиск на будь-якій локації!Під час підготовки важливо продумати кожний елемент. Від запрошень до фінальної феєрії. Сцена мусить вистояти, мікрофон зазвучати, а гримерка вмістити артистів. Добре, коли хтось цим займається, поки наречені собі любляться. Життя складається з моментів і шкода пропустити найсолодші з них. Тим більше, коли турботи є кому доручити. Що наші молодята і зробили.

НАЙКРАЩИЙ ДЕНЬ

Враження у наречених зовсім свіжі, попереду медова подорож. Дана радо ними поділилася. Приємно було її слухати, щирість передається.«Ми дуже задоволені своїм вибором саме цього агентства. Свято відбулося на найвищому рівні, врахували усі побажання та здійснили мрію. Казковим було місце проведення, де кожна деталь відповідала тематиці. Нас гарно веселили й смачно частували. Маємо прекрасні фото, відео і спогади. Це був наш із чоловіком найщасливіший день!»

У FIGARO починали з весільного оформлення, тому декор у них потужно представлений. Але зараз він тільки їхня частинка, одна із пропозицій для клієнтів. Весілля «під ключ» закриває всі питання та здійснює бажання. Їм довіряють — вони надихаються. На нові ідеї та сюрпризи, яких Тернопіль досі ще не бачив.


Організатори: агентство «FIGARO»
Фото: Назарій Кархут
Текст та вірші: Віка Сокіл, весільний портал Пара молода


02.10.2019              сьогодні 1, з початку місяця 38, всього 2167◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info