Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

За місяць до шлюбу - гайда на танціНе наступаймо на граблі близьких людей, танцюючи танець молодят невпевнено, смішно, але пишаючись, що вдалося. Іноді спостерігаєш за танцем молодої пари, коли чоловік місить тісто на місці, а жінка вдає ніби так і мало бути. Можливо, наші очі звикли до таких грубих та невдалих рухів, але варто змінювати неправильні стереотипи і навчатися мистецтва танцю. Не даремно ж відбулося напрочуд цікаве і пізнавальне шоу «Танці з зірками», а щороку проходить «Віденський бал». Подібні події вимагають гарної підготовки танцювальних пар. Тож, молоді пари, не гайте часу, а вже сьогодні починайте вчитися танцювати.


Постановка весільного танцю, перший танець молодятУ мене виникло багато питань стосовно весільного танцю, постановки та навіть його популярності. Я вирішила дізнатись усі нюанси і таємниці у досвідченого тренера бальних танців Київської школи Сергія Подоляка.

Молодята хочуть за тиждень усе
Він розповів мені про те, що іноді пари звертаються за тиждень до весілля і ще й хочуть за цей короткий термін поставити справді класний номер. Зрозуміло, що це не можливо, бо за тиждень може відбутися максимально три заняття. За цей час вивчають тільки ази, тож про фурор не йдеться. Сергій пояснив, що за місяць можна зробити чудову постановку, а за три місяці справжнє шоу. Тренер бальних танців пропонує молодим парам дотримуватися не тільки класики, обираючи віденський вальс (повільний). Непогано поставити номер танго - напрочуд пристрасний танець, який у свій час вважався, навіть, трішки непристойним. Романтичний настрій створює танець румби, в ньому можна розповісти свої почуття. Творчий підхід тренерів бальних танців та бажання молодят – завжди гарна команда, яка дає неперевершені результати. Тільки варто розуміти, що обстановка у залі повинна відповідати примхам обраного вами танцю. Наприклад, танго асоціюють із червоним та чорним, а отже, світло має переливатися у цій гаммі.

Різні пари та підхід
Як розповів Сергій, до нього звертаються різні пари: колись танцювала партнерка, а партнер у танці нічого не тямить або ж, навпаки, приходять молодята, які обоє не вміють танцювати. Тому, аби досягти відповідного результату, краще працювати індивідуально. Коли відбуваються заняття, одні пари швидше «схоплюють» ази танцю, інші з запізненням, а потім відбуваються унікальні речі – ті, що спізнювались, перегнали з великим відривом.

Проблеми все ті ж
Сергій розкрив таємницю, що у молодят і тих, які так і не наважилися на важливий крок, виникають однакові проблеми: «ти став мені на ногу», «спеціально штовхнув», «а мені не комфортно», «через тебе ми не встигаємо», «ти чому порвав мої колготки?» Пари, які записалися хоча б за місяць і проявляють ініціативу, обираючи відвідування танцювальних груп за абонементом, а також не нехтуючи індивідуальними заняттями, ставляться до справи серйозно. Вони беруть на себе величезне фізичне навантаження. Заради весілля саме так потрібно діяти.

«Танці з зірками» зробили своє
Саме цей проект зробив справжній бум на моду вивчення мистецтва танцю. Як розповів тренер бальних танців, перший сезон - це фурор, який підняв бажання у людей танцювати правильно. Усі наступні сезони нічого кардинально не змінили, адже відбувся пік, популяризація. І досі охочих танцювати вистачає. Основним досягненням цього шоу є те, що тепер пари у зрілому віці не бояться навчатись танцювати, не комплексують, не відчувають, що старші, а, навпаки – навіть краще запам’ятовують рухи.

«Танці для молодят» таки будуть
За словами Сергія – школа має намір влаштувати шоу «Танці для молодят». Ідея виникла давно, але не було змоги реалізувати, адже не вдавалося скоригувати графік пар через зайнятість. Завжди є можливість організувати подібний конкурс серед 3-4 пар, але це нецікаво, немає інтриги. Мабуть, потрібне ще одне шоу, яке б довело людям, що варто більше часу витрачати на фізичний стан та душевне спілкування.

Хлопці зацікавились танцями
Бальні танці тепер не байдужі особам чоловічої статі. Вже п’ять років, як школа стабільно працює в Україні і дедалі більше чоловіків, охочих навчитися мистецтву танцю.

Пари, яким разом 90
Людям, із якими працює Сергій Подоляк, від 20 до 37 років. Молодші не зовсім підходять у цю вікову групу, бо до 20 зовсім інші вподобання. При роботі з людьми треба враховувати цей, на перший погляд, незначний момент. Тренер працював із парами, яким у сумі 90.

А тепер про романтику
У групі Сергія була пара, яка познайомилась до танців, однак вони були тільки знайомими. Потанцювавши рік, молоді люди вирішили одружитись. Сергій бачив це прекрасне весілля на власні очі. Він, до речі, не робив номер для цієї пари, адже за рік вони вивчили стільки, що змогли самі зробити неперевершену постановку. Хлопці і дівчата знайомляться у клубі танців, разом приходять, разом ідуть, життя вирує. Танець – це найкращий спосіб спілкування, в ньому закохуються, виникає симпатія до партнера.

Постановка весільного танцю, перший танець молодятГенеральна репетиція
Побувати на весіллі у своїх молодих пар Сергієві ніяк не вдавалося. Але він майже завжди проводить генеральну репетицію у ресторані, де відбуватиметься весілля, якщо це Київ або поблизу столиці. Сергій добре розуміє, що танцмайданчик клубу та ресторану – різні і молоду пару потрібно адаптувати до нових умов.

Танці не втручаються у моду
Жодного разу у Сергія не було випадків, коли молодята одягали на весіллі замість білої сукні та костюму танцювальне вбрання.

Залишити танці, закохавшись, не можливо
Молодята приходять танцювати, вони спостерігають за своїми досягненнями, спілкуються з цікавими людьми. По завершенню курсів вони кажуть, що після весілля продовжать навчання. І менше половини таки дотримуються обіцянки. Чимало з них стають вправними танцюристами і вже не бажають залишати танці.

Конкурси танців у компаніях
Сергій розповів, що сьогодні в моді конкурси танців. Особливо справжнісінький бум був перед Новим роком. Компанії („Вертикаль”, Газета "Комсомольская Правда в Украине", „Укрпромхімлабор”, "Енергосталь", "Ericsson", "Cardsystem", "Фокстрот", "Ernst&Young", "Альфа-Капітал", "Київстар" тощо) створювали свято, аби підтримати корпоративний дух.

Рухи у вальсі
Спершу варто виконати правий поворот вальсу, далі лівий поворот, а потім по лінії танцю, але проти годинникової стрілки. В деталях: перший крок на раз із правої ноги, ідемо; другий на два з лівої і приставили на три. Те ж саме повторюємо назад: із лівої ноги назад, із правої поворот два і на три приставили. І по колу кружляємо - основний рух повільного танцю. Дотримуючись цих кроків можна кружляти паркетом, як метелик у повітрі.

Фігури танцю важко запам’ятовувати тільки спочатку
На кожному занятті навчають фігур танцю. Хлопці та дівчата спершу дивляться і запам’ятовують. Вони можуть побачити правий, лівий повороти, переміну, натуральний спін-поворот. Спочатку важко запам’ятати, але потім пари спокійно танцюють за фігурами, які називають тренери бальних танців.

Важливо. Сергій Подоляк за час своєї роботи у танцювальному клубі поставив весільний номер 120 парам.

Дякуємо за консультацію Сергієві Подоляку, тренерові бальних танців танцювального кварталу «Фіделіо».

Розмовляла Ірина Новоставська
Джерело: журнал «Ваше Весілля»
16.12.2009              сьогодні 1, з початку місяця 23, всього 6415◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info