Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ЗАКОДОВАНЕ МАЙБУТНЄСпоконвіків в Україні з особливою повагою ставляться до вишиванки. В орнаментах на білому полотні закодоване майбутнє людини, її доля, життєва дорога. Вишитий одяг немов би програмує майбутнє, несе в собі певні побажання.

Із плином віків ми запозичили західні традиції. Крокуючи у ногу із часом, забули своє коріння. Нові європейські традиції подарували нам чудове білосніжне плаття: із мереживом, бісером, перлинами, шовком… Усе це створює неповторний образ нареченої, отож сукні із колоритними орнаментами залишились лише сторінкою в історії.


Та хіба ж правильно це? Хіба можна забути традиції бабусь і дідусів наших? Пам’ятаєте слова геніального Кобзаря «І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь!».

Саме таку благородну справу розпочала весільна агенція «У Кума». Вони гармонійно поєднали європейські традиції білосніжної сукні та барвисту вишиванку, створивши для вас, любі наречені, колекцію весільного вишиваного одягу. Великий вибір моделей та візерунків не залишать поза увагою навіть найвимогливішу наречену. У весільному салоні ви зможете як підібрати один із запропонованих варіантів, так і замовити індивідуальні моделі весільної вишиванки.

Текст підготувала Мальва Бочкарьова


23.08.2013              сьогодні 5, з початку місяця 26, всього 12501◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info