Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

«ЗАКОХАНІ» – ГОЛОВНА КАРТА ТАРО НА 2010 РІКПрогноз древніх карт Таро виглядає більш, ніж оптимістичним для усіх закоханих, одружених, тих, хто ще шукає своє кохання. Цього року головне місце посідають почуття. Усі рішення слід приймати, керуючись підказками серця. Емоційність року підсилюється щей любовним прогнозом, позначеним Арканом «Імператриця». Тобто керівництво подіями отримає жіноче начало, кохання, шлюб, відносини. Вдалими обіцяють бути усі нові, творчі починання, одруження, народження дітей. Сміливо відкрийтеся новим можливостям – і ви не пошкодуєте. Яке ж майбутнє побачили карти Таро для кожного знаку Зодіаку – читайте далі.

Знаки зодіаку, ОвенОвен (21.03 - 20.04)
Багато представників цього знаку у 2010 році одружаться. Якщо й ви бажаєте потрапити до їх лав, то вам варто прислухатися до поради карти «Імператор». Вона є вашим любовним знаменням і означає відчуття золотої середини в усьому. Приборкайте свою імпульсивність. Приймайте рішення обдумано, враховуючи інтереси інших людей, особливо близьких. Тільки терпіння, наполегливість і гнучкість сприятимуть гармонійності відносин, душевного спокою і, зрештою, щастя.


Знаки зодіаку, ТілецьТілець (21.04 - 21.05)
Характерна вам поміркованість не втратить актуальності і в 2010 році. Виважені, справедливі рішення дадуть бажані результати. У стосунках, як підказує карта «Утримання», пануватиме гармонія та благополуччя. Рік обіцяє бути вдалим. Але не сприймайте це як догму. Вогонь палає доти, доки його підтримують. Над стосунками потрібно працювати постійно. І тоді, коли все просто чудово, також. Обираючи дату весілля, зверніть увагу на місяць квітень.Знаки зодіаку, БлизнюкиБлизнюки (22.05 - 21.06)
Згідно з картою «Вежа», кохання цьогоріч підготувало вам випробування. Та не для того, щоб просто познущатися. Вежа означає визволення. Переживши несподівані події, ви нарешті позбавитесь усього непотрібного: привидів минулого, обмежених переконань, даремних побоювань. Після цього сформовані стосунки перейдуть на вищий рівень, а самотні близнюки стануть готовими до більш зрілих відносин. Весілля слід планувати на кінець року, коли бурхливі події вже минуть.


Знаки зодіаку, РакРак (22.06 - 23.07)
На кохання у 2010 році вам випала карта «Смерть». Але не треба лякатися і бігти до аптечки за корвалолом. Ця карта просто нагадує про плинність часу, прогнозує великі зміни. Цими змінами може бути весілля, зустріч з коханням усього життя. У вашій сім'ї відбудуться позитивні, приємні події. Таро підказують вам підготуватися до таких подій морально. Цінуйте те, що у вас є, частіше говоріть коханій людині, яка вона вам дорога, не проґавте щасливого дарунку долі.


Знаки зодіаку, ЛевЛев (24.07 - 23.08)
Така сильна пристрасть та почуття, які охоплять вас 2010-му, - забагато навіть для сильного Лева. Але саме це Таро прогнозують вам в особистому житті Арканом «Сила». Новим насиченим життям заживуть усталені відносини, хвиля закоханості полонить тих, хто був без «половинки» дотепер. Деякі Леви взагалі авантюрно швидко влаштують весілля. І правильно, до речі, зроблять – шлюб буде вдалим. Єдине попередження: не дайте пристрасті цілком запаморочити вам голову.


Знаки зодіаку, ДіваДіва (24.08 - 23.09)
У вас буде приплив натхнення та нових ідей. Багато із запланованого здійсниться. Це стосується не лише кар’єри, але й справ сердечних. Хто вже звив своє сімейне гніздечко – може очікувати на поповнення. В інших – не виключений досить бурхливий роман. Розквіт сексуальної енергії подарує вам нові відчуття, переживання, емоції. Однак карта «Диявол» застерігає: не всі відносини мають однаково приємний і процес, і результат. Будьте непохитні перед сумнівними спокусами.


Знаки зодіаку, ТерезиТерези (24.09 - 23.10)
Багато працювати вам доведеться не лише на роботі, але й над собою. Головні завдання – переоцінка цінностей, своїх відносин з коханою людиною та вашої ролі у них. Визнати та виправити минулі помилки буде нелегко, але ви з цим впораєтеся завдяки виваженості та рішучості. В чомусь доведеться пожертвувати своїми інтересами заради коханої людини, на що вказує карата «Повішаний». Та це буде правильним рішенням. Зрештою, всі ваші зусилля принесуть значні дивіденди.


Знаки зодіаку, СкорпіонСкорпіон (24.10 - 22.11)
2010-го вам здаватиметься, що хтось зверху грається вашою долею. Несподівані події, збіги, удача. Та насправді це буде винагорода за ваші минулі вчинки. І підтверджує це Аркан «Суд». Він віщує вам легкість та комфорт у відносинах. Одиноких Скорпіонів очікує доленосна зустріч. Не ігноруйте знаки долі, а спробуйте розібратися, чому все так, а не інакше. Готуючись до весілля, не вагайтеся перед кожним рішенням. Зважаючи на присутність фортуни, робіть вибір інтуїтивно.


Знаки зодіаку, СтрілецьСтрілець (23.11 - 21.12)
Довгоочікувана душевна гармонія прийде до вас цього року. Карта «Маг» вказує на те, що відносини набудуть особливої глибини, довіри, близькості. А взаєморозуміння стане практично телепатичним. Ви багато чого осмислите і визначитесь з подальшим напрямком. Не виключено, що результатом буде зміна сімейного стану. Весілля краще зробити негучне, скромне. Не переоцінюйте важливості ритуалу. Адже головне – це ваші почуття та емоції. І лише вони матимуть магічний зміст.


Знаки зодіаку, КозерігКозеріг (22.12 - 20.01)
Особливих пристрастей у цьому році не передбачається. Карта «Правосуддя» висуває справедливість на перший план в особистих стосунках. Тому на вчинки близької людини дивіться як на власне відображення у дзеркалі. Словом, як ви – так і вам. Прогнозуються паритетні, збалансовані стосунки. Якщо ви дотепер відкладали дату весілля, то у 2010 році непогано було б визначитися. Причому місяць значення не має. Весілля в будь-якому випадку буде організовано бездоганно.


Знаки зодіаку, ВодолійВодолій (21.01 - 19.02)
Карта «Верховний жрець» передбачає осмислення вами глибинних істин у відносинах. В 2010 році ви приймете багато важливих рішень. І попри вашу «вітряність», ці рішення будуть напрочуд відповідальними та мудрими. Все завдяки тому, що ви як слід обдумаєте причинно-наслідкові зв’язки того, що відбулося з вами останнім часом, і зробите відповідні висновки. У стосунках почнеться важливий період, зокрема можливе одруження. Довіра, духовна складова будуть головними.


Знаки зодіаку, РибиРиби (20.02 - 20.03)
Дуже сприятливий рік для особистого життя. Старший Аркан «Зірка» обіцяє наблизити стосунки до ідеальних. Це приємний, безтурботний період. Не соромтеся показати близьким ту безпосередню дитину, якою ви є. Якщо на цей рік заплановане весілля – воно пройде дуже весело та насичено. Самотні Риби зустрінуть в життєвому океані свою „рибку”. Але стосунки не одразу стануть романтичними. Їх розвиток відбудеться згодом. А поки-що вам вдасться збудувати для них міцний фундамент.


Автор робіт "Знаки зодіаку" - Євгенія Гапчинська.
Дизайн марок - Наталя Андрійченко.

 
27.02.2010              сьогодні 1, з початку місяця 38, всього 7205◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info