Банкетний зал Сюрприз
 

  
 
◄ Попередня   Наступна ►

Залишайся Попелюшкою у Новорічну нічПоради від відомого дизайнера Каті Пшеченко
Наступний 2011 рік – це рік кота, кролика і зайця. Він сам приготував свої варіанти костюмів. Але, не зважаючи на такий великий вибір образів, кожна леді повинна залишатися собою, не боятися експериментів, і водночас розуміти, що її образ має бути дійсно своїм. Різні костюми – це розкішно, карнавально, багато. Втім найвдаліше розкриває жінку сукня, яка віддзеркалює у ній найкраще – красу внутрішню та зовнішню. Це платтячко не повинно бути агресивним криком моди або надто скромним. Воно має представити вам і вашим гостям настрій, яким ви зараз переповнені.

Леді, не бійтесь відкривати плечі, спинку, ніжку, яка елегантно проглядається з розрізу. Але намагайтеся закривати ті місця, які панянки зараз вперто демонструють чоловікам. Пам’ятайте, сильні цього світу люблять загадку, грацію, вишуканість у жінках!

Відходьте від стереотипів: приталені сукні, плаття міні, правильні форми, яскраві кольори.
Одягайте сукні цікавих форм, складних конструкцій, які можна на кожну подію трансформувати – від сімейних обідів до балу. Спробуйте, окрім ювелірних виробів, носити біжутерію. Хто сказав, що елегантною жінка може бути тільки у золоті? Починайте змінюватись та випромінювати свободу вже цього року. Не відкладайте на 2011-ий.

Джерело: молодіжно-сімейний журнал «Пара молода».
Сукні з колекцій дизайнера Каті Пшеченко.

 
29.12.2010              сьогодні 2, з початку місяця 6, всього 4468◄ Попередня   Наступна ►

Весільним підрядникам: Про нас  |  Реклама  |  Вхід / Реєстрація

2006-2018 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info