Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ЗапонкиМодні аксесуари є основою Вашої індивідуальності. Не дивлячись на те, що запонки увійшли до моди відносно недавно, вони стали символом чоловічої елегантності. Ювелірні прикраси в гардеробі чоловіків зустрічаються не так часто. Елегантного чоловіка виділяють годинник, ручка або запонки.

Елегантного чоловіка виділяють годинник, ручка або запонки

Як підібрати запонки

Для додання елегантності вашому зовнішньому вигляду, ви можете надіти сорочку з подвійними (французькими) манжетами. Помилково думати, що сьогодні важко знайти у продажу сорочки під запонки – вони знову в моді!

Ви маєте в своєму розпорядженні широкі можливості для носіння запонок в повсякденному житті. Вибирайте запонки залежно від вашого настрою, розпорядку дня, а також враження, яке ви хочете справити на оточуючих. Не бійтеся носити не тільки традиційні, але і найоригінальніші моделі. Запонки були і залишаються одною з небагатьох відмінних деталей, які дозволяють чоловікові виділитися і підкреслити елегантність своєї зовнішності.

Не дивлячись на те, що запонки є невід'ємною частиною вечірнього туалету, слід дотримувати деякі правила. Якщо ви надягаєте смокінг на урочистий захід, пам'ятайте, що запонки повинні підбиратися під колір сорочки (білі, метал), або, що менш переважно, під колір піджака (чорні). Будьте обережні, вибираючи золоті або срібні запонки, оскільки вони сильно виділяються на тлі смокінга. Із смокінгом не прийнято надягати золотий, срібний або металевий наручний годинник з браслетом. Набагато елегантніше в даній ситуації виглядатиме годинник на чорному шкіряному ремінці.

Вам надаються ширші можливості при виборі запонок під класичний костюм. Уважно віднесіться до вибору кольору запонок. Вони повинні поєднуватися з рештою елементів вашого гардероба. Вибір на користь золотого або металевого відтінку залежить від кольору обручки або годинника. Кольорові запонки підбираються під колір сорочки, краватки або нагрудної хустки.

Історія запонок

Запонки прийшли в світ моди відносно недавно. Цей аксесуар з'явився на початку 17 століття в Європі. Бажаючи виглядати елегантно, чоловіки підв'язували рукави стрічками або мереживними шнурками. Проте, особливо екстравагантні представники сильної статі почали використовувати для цих цілей срібні і золоті ґудзики, сполучені коротким ланцюжком. Таким чином і зародилася концепція запонок.

Цей оригінальний аксесуар швидко підкорив серця модників, але лише в кінці 19 століття запонки набули широкого поширення як невід'ємна деталь чоловічого гардероба. Це відбулося, в першу чергу, за рахунок розвитку виробничих потужностей, що дозволило скоротити витрати, а також завдяки удосконаленню конструкції сорочки і еволюції чоловічого одягу в цілому.

В кінці 19 століття гардероб представників буржуазії середнього класу і бізнесменів відрізнявся особливою елегантністю. Проте «нові денді» залишалися вірні традиційному, деколи навіть строгому стилю. Темні костюми протягом дня, смокінг або чорний костюм увечері. На тлі традиційного консервативного стилю запонки давали можливість для самовираження.
Виробники проявляли велику винахідливість і пропонували все нові форми, матеріали і механізми: ланцюжки, застібки, жорсткі зчеплення ... Основні механізми, які аж до теперішнього часу використовуються при виробництві запонок, були винайдені ще в кінці 19 століття.

На початку 20 століття талановиті дизайнери, що представляли такі крупні ювелірні компанії як Cartier, Tiffany та інші, дотримувалися стилю «арт нуво». Під впливом популярних у той час течій в мистецтві «арт деко», «кубізм», «баухаус» дизайнери запонок вдавалися до використання найрізноманітніших матеріалів: емаль, кристали, опалове скло, перламутр, коштовні камені.

У 70-і роки 20-го століття на зміну запонкам до моди увійшли сорочки з манжетами на ґудзиках. Проте прихильники елегантного стилю продовжували носити запонки. Знамениті законодавці високої моди залишалися вірні традиціям і підтримували існування цього аксесуара.

Лише у 90-і роки сорочки під запонки знову повернулися в повсякденну моду. Запонки стали не просто класичною прикрасою, але і модним аксесуаром. Причому молоді люди проявляють до нього все більший інтерес. Особливо ця тенденція проглядається у наш час. У глянсових журналах активно пишуть про те, що сучасний чоловік приділяє все більше уваги своєму гардеробу.

Бажаючи підкреслити свій смак і індивідуальність, чоловіки все частіше використовують в своєму гардеробі сміливіші краватки і сорочки у поєднанні з нагрудною хусткою і запонками.

Весільний портал Пара молода
13.11.2009              сьогодні 2, з початку місяця 23, всього 6292◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info