Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ЗапрошенняРозсилати їх слід наперед, оскільки тобі потрібно щонайшвидше визначити точну кількість запрошених гостей. Без цієї інформації складно замовляти ресторан, машини, готель і думати про святкове меню. Щоб особливо не мучитися із запрошеннями, обери готові листівки. Їх можна купити в будь-якому магазині по півдолара за штуку. Якщо такий варіант не для тебе, йди в дизайнерську фірму. Там тобі придумають оригінальне оформлення і сам текст запрошення. Май на увазі, що друкувати менше 100 штук ніхто не буде. Особливо ексклюзивна листівка обійдеться тобі в 30-60 доларів за штуку.

Скласти запрошення на весілля одна з найважливіших справ у підготовці весільного свята. Можна і не приділяти їм особливої уваги, але врахуйте: весільні запрошення задають тон вашого весілля. Якщо вони строгі, з офіційним текстом, то й весілля передбачається відповідне. Якщо ж запрошення веселі, у віршах, з належним малюнком, то й атмосфера весілля передбачається неофіційна, дружня.

Замовляти треба на 10-20 запрошень більше, ніж планувалося. З розрахунку на помилки і тих, кого Ви вирішите запросити пізніше. Не варто економити і запрошувати гостей по телефону - гості можуть забути дату, час або місце вашого свята. Запрошення на весілля бажано відправити заздалегідь (за декілька тижнів до весілля).

Весільні запрошення можна просто придбати в звичайному канцелярському магазині або весільному салоні. Але якщо ви хочете, щоб Ваші запрошення відрізнялися своєю неповторністю і оригінальністю, можна придумати дизайн запрошень удвох - і реалізувати свої ідеї у фірмах, що займаються рекламно-сувенірною продукцією. Разом з весільними запрошеннями можна замовити іменні картки на стіл для гостей. Іменне місце за столом підкреслює особливе відношення до запрошеного. Зазвичай картки і запрошення виконуються в одному стилі. Але буде незвичайно, якщо іменні картки ви розташуєте на шоколадному серці на кожній тарілці або закріпите картку на яблуці у вигляді сидячого на нім метелика або на стрічці, обернутої навколо серветки.

Запрошення бувають

Стандартного друку. Таких запрошень дуже великий вибір, продаються вони часто вже з готовим текстом. Купити їх можна починаючи з канцелярських магазинів закінчуючи весільними салонами. Ціна від 0.5 до 8 грн/шт.

Запрошення ручної рабати – це індивідуально зроблені запрошення із застосуванням різних декоративних елементів (стрічки, квіточки, намистинки). Продаються вони в спеціалізованих магазинах, весільних салонах, або робляться на замовлення. Вартість таких запрошень від 8 грн/шт.

Індивідуальні запрошення на замовлення. Це запрошення, дизайн яких розробляється спеціально для вас. Їх можна зробити в стилі вашого весілля, з вашими фотографіями.
Вартість таких запрошень залежить від їх складності.

Якщо у вас багата фантазія і є вільний час, виготовленням весільних запрошувальних можете зайнятися і ви самі.

Що писати на запрошеннях

Зазвичай на стандартних запрошеннях вже є текст. Але якщо його немає, то пропонуємо вам декілька варіантів:

Варіант перший - віршований
Якщо Ви маєте поетичний дар, гріх ним не скористатися. Можна придумати масу віршованих запрошень – як жартівливих, так і зворушливих.

Свій життєвий шлях
Ми удвох починаєм.
На весілля рідних
І друзів скликаєм.
Ми щиро вас просим
У гості прийти
Відсвяткувати разом
Початок сім’ї.

***
Марно часу не втрачайте -
На наше весілля приїзджайте
Нема нікого щасливіше нас
Ми будемо раді бачити Вас.

***
Удвох ми вибрали навічно
Свою долю поєднать.
Просимо ми вас сердечно,
Нашу радість розділить.Варіант другий - душевний
Цей текст запрошення підійде, якщо Ви вирішите вкласти в свої запрошення більше душі і не тільки показати, що гості Вам небайдужі, але і підкреслити тим самим, що день одруження є найголовнішою подією у Вашому житті.

Дорогі____________! Дозвольте запросити Вас на Найголовніше Свято всього нашого життя. Ми хочемо з'єднати наші долі і наші серця ________ (дата), і нам було б дуже приємно, якщо Ви будете свідками цієї події і розділите з нами нашу радість. Свято відбудеться за адресою ________, о _____ годин.

***

Шановні (кохані мої, мої рідні)! (дата) у нашому житті відбудеться урочиста і знаменна подія — день нашого весілля. Серед тих, хто повинен прийти на це важливе для нас свято, неповторне і незабутнє, і розділити з нами нашу радість, ми хотіли б бачити і вас. (Ми раді бачити вас як дорогих гостей на нашому весіллі і т. д.). Свято відбудеться. Переконливо просимо вас прийти до ... (вказати час).

***

Дорогі ____________________________! Ми раді повідомити Вас про те, що ___ __________ ____ відбудеться урочисте свято, присвячене нашому одруженню. Ми від щирого серця бажаємо і просимо Вас провести цей незабутній в нашому житті день разом з нами. Одруження відбудеться за адресою: _______________________

***

Дорогі ___________________________! Ми будемо дуже раді бачити Вас на довгоочікуваному святі, присвяченому нашому вступу до сімейного союзу, який відбудеться за адресою: ________________________________. З щирою пошаною ___________________________.

Варіант третій - формальний

Ув.____________________________. Ми раді повідомити Вас про те, що ___ __________ ____ відбудеться урочисте свято, присвячене нашому одруженню. Ми від щирого серця бажаємо і просимо Вас провести цей незабутній в нашому житті день разом з нами. Одруження відбудеться за адресою: _______________________

***

У цей прекрасний день ми бажаємо віддати Боові славу за те, що Він створив, вів і зберігав нас один для одного. З великою радістю запрошуємо вас: Шановний(а)___________________ Бути свідками нашого весілля. Чекаємо вас на нашому святі!

***

Шановний(а)_____________________, маємо честь запросити Вас на урочисту реєстрацію нашого шлюбу, яка відбудеться _______ року о ______ годин за адресою: ________________________.

***

Шановні ___________________________! Ми будемо дуже раді бачити Вас на довгоочікуване свято, присвячене нашому вступу у шлюб, який відбудеться за адресою: _____________________________________. З щирою пошаною ____________________________.

***

Шановні ____________________________. Ми ___________ і ___________, хочемо повідомити вас про наш намір вступити в сумісне життя. Ми вдячні Господу, за те що Він привів нас один до одного і дав нам упевненість в Своїй волі. Ми повністю присвячуємо себе Господу, бажаючи, щоб удвох ми стали кориснішими сосудами в Його руках, ніж ми були окремо. По волі Божій плануємо одружитися ___ __________ 200_ році в церкві ___________________. Просимо Вас молитися за нас.

***

Дорогі___________________________! Запрошуємо Вас на весільне свято з нагоди нашого одруження, яке відбудеться ___ _________ ___ о __:__ годин за адресою ___________________________________________. Будемо раді бачити Вас! ____________________________.

Джерело: www.sunart.kiev.ua
02.12.2009              сьогодні 4, з початку місяця 50, всього 37112◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info