Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Запросіть у гості - КАЗКУНапередодні Нового року кожен дорослий мріє повернутися у казку, поринути у світ чудес та бодай на мить знову повірити в існування доброго Діда Мороза, який завжди носить з собою мішок, повний всякого добра. Звичайно, повернути дитинство неможливо, але подарувати відчуття радості своїм дітям, онукам чи родичам – запросто зможете!

Вундеркіндер - майстерня Вашого свята
Уявіть широко розплющені оченята та радісну посмішку своєї малечі від СПРАВЖНЬОГО Миколая чи Діда Мороза, який завітає до неї в гості!!! Хто ж, як не він, змусить маля повірити, що в новорічний час чудеса таки трапляються?! Дитячі свята бувають доволі рідко, саме тому їх чекають з великим нетерпінням і трепетом, рахуючи кожен день. Підготувати справжню «казку» для своєї дитини – справа не з найлегших, тут потрібна неабияка фантазія і винахідливість. Можна, звичайно, переодягнути татуся чи сусіда, однак у такому разі ви наражаєтесь на небезпеку, що вас впізнають, адже наші діти такі проникливі та кмітливі! Одного разу син мого знайомого запитав у такого «Миколая», чому той позичив татусеві шкарпетки ))).

Саме тому цю важливу місію краще довірити фахівцям, які допоможуть вирішити більшість проблем, пов’язаних не тільки із влаштуванням новорічних сюрпризів, а й будь-яких інших святкових несподіванок.

Не знаєте, куди прилаштувати малечу під час Вашого святкування? – запросіть до них казку, із улюбленими героями, які зможуть зацікавити дітей веселими іграми, конкурсами і розвагами, здивувати фокусами та дресированими тваринками. Однак при організації такого свята треба досить серйозно і відповідально підійти до питання вибору аніматорів, бо не так вже й легко привернути і утримати дитячу увагу, тим більше залишити після такого заходу позитивні і, головне, правильні емоції. Варто наперед обговорити усі деталі свята: місце, час, програму. Сьогодні дедалі частіше проводять дитячі свята у спеціалізованих закладах – кафе, дитячих ігрових майданчиках, розвиваючих центрах. Вибір місця залежить від можливостей і побажань батьків, а от кого з мультяшних героїв запросити – справа дитини. Прислухайтеся до її вподобань, і не прогадаєте. За це ваш малюк подарує вам найголовніше – радісний, дзвінкоголосий сміх, який означатиме дитяче щастя. А чи треба чого більшого...

Вундеркіндер - майстерня Вашого свята.
Тернопіль, тел.: 0673401282


Джерело: весільний журнал "До і після ВЕСІЛЛЯ"
03.06.2010              сьогодні 1, з початку місяця 22, всього 7960◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info