Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Заручальна каблучка. Інструкція для ньогоОтже, ти вирішив купити їй обручку – вітаємо! Це одне з найважчих та відповідальніших рішень у житті чоловіка. Але перед тим, як ти вирушиш на ювелірний шопінг, давай переконаємося, що ти знаєш, що шукати і чого очікувати.

Ось короткий посібник, який допоможе йти вірним шляхом.

1. Визнач свій бюджет. Пам'ятай, що це не час для поспішних рішень чи імпульсивної покупки. Подумай про цю обручку як про квитки на суперфінал ліги чемпіонів. Якщо у тебе один шанс обрати будь-які доступні місця, то ти вибереш найкраще, що зможеш собі дозволити. Це може означати,що доведеться попрацювати понаднормово та у вихідні, але воно того варте. Адже це кільце буде на її пальці усю решту частину її життя. Зроби собі послугу і зроби його вартісним!

2. Є багато різних варіантів заручальних каблучок. Один з найбільш традиційних – з діамантом. Це може бути мудрим рішенням, якщо ти не впевнений щодо її вподобань у ювелірних виробах. Крім того, така каблучка буде гідною у будь-якому випадку, навіть при невеликому бюджеті, адже навіть невеликий діамант – це діамант, а вони «найкращі друзі дівчат».


3. «The four C's». Чотири найважливіші речі, які ти маєш знати про діамант: його огранка, колір, чистота і вага в каратах. Англійською це звучить як «cut, color, clarity, and carat weight». Тому це правило називають The four C's.

4. При покупці каблучки прагни отримати максимум за свої гроші. Ціни на діаманти варіюються від магазину до магазину, як немає двох абсолютно однакових алмазів. Тож варто обійти якнайбільше крамниць: від салонів крупних ювелірних мереж до невеличких ювелірних майстерень.

6. Не забувай, що як і будь-яку іншу цінну річ, каблучку можна застрахувати. Запитай про таку послугу у магазині, де купуватимеш коштовність, або ж можеш звернутися з цим питанням до страхової компанії, якій довіряєш.
 
7. Обери собі порадника. Звичайно, у такій справі як покупка заручальної каблучки не зайвою буде допомога тих, хто знає смаки твоєї обраниці. Це може бути її подруга чи мама. Якщо ж вподобання коханої знаєш досконало, але підтримка не завадить – то найкраще звернутися до свого друга, який вже має досвід у такій делікатній справі.

Текст: весільний портал «Пара молода», за матеріалами  The Man Registry.
31.10.2013              сьогодні 2, з початку місяця 17, всього 7503◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info