Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Завдяки новому формату, до «Ukrainian Fashion Week» можуть долучитися всі охочіВже цими вихідними, з 5 по 8 лютого, відбудеться довгоочікувана подія «Ukrainian Fashion Week» в оновленому форматі. Організатори активно анонсують перезавантаження проєкту та абсолютно новий формат. Так, вперше за 23 роки свого існування, UFW перенесено у діджитал формат. А вектор цьогорічної події звучить, як «No Season 2021».

Ukrainian Fashion Week 2021
 
Відтак, тепер кожен має можливість стати свідком історії української фешн-індустрії завдяки новому формату події та онлайн-трансляції на медіасервісі «MEGOGO». Трансляція відбудеться згідно офіційної програми події.

Організатори забезпечивши дизайнерам можливість представити діджитал-презентації (спеціально створені для Тижня моди), презентують 28 унікальних шоу від модельєрів (як від українських, так і міжнародних).

Ukrainian Fashion Week 2021
 
Окрім того, 7 лютого, в онлайн-форматі втретє відбудеться BE SUSTAINABLE! Fashion Summit. Згідно анонсу організаторів, його головною темою стане «Digital Innovations and Sustainability». Зауважимо - перегляд буде також безкоштовний. Однак, для реєстрації на захід потрібно попередньо заповнити  анкету.

Вже традиційно, окремий день UFW No Season 2021, буде присвячено платформі New Generation of Fashion. В її рамках у будуть представлені молоді дизайнери-учасники менторської програми від UFW, Graduate Show українських приватних fashion-шкіл та нові імена.

Ukrainian Fashion Week 2021
 
Отож, перегляд події на MEGOGO буде безкоштовним навіть для незареєстрованих користувачів. Трансляція буде доступна у розділі «Шоу». Усі охочі зможуть переглядати подію з будь-якого пристрою, що підтримує медіасервіс.

Підготувала Віта Конопляста, весільний портал Пара молода
01.02.2021              сьогодні 1, з початку місяця 125, всього 125◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info