Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Жнива краси і кохання. ФотопроектМи хотіли відзняти обкладинку для осіннього каталогу Пара молода. Дизайнер Ірина Цісецька – представити свої нові сукні. Фотограф Ірина Мандзій – створити нові сюжети… Але коли наші завдання зійшлися в одне, то результатом стали чарівні фотоісторії ранньої української осені. Такі собі жнива краси і кохання…

Словом, сьогодні ми радо ділимося з вами цим творчим доробком. Сподіваємося, вам сподобається. Принаймні, усій нашій команді цей проект приніс море радості і задоволення. Ми працювали з натхненням та душею. І цьому сприяло немало факторів.

Найперше – це, звісно, сукні з нової колекції дизайнера Ірини Цісецької. Підкреслено ніжні, жіночні, витончені, легкі, але, разом з тим, сповнені глибокого змісту завдяки багатим народним візерункам.

По-друге, це наші модельки. Їхня врода – свідчення істинної краси української нареченої, української жінки.

По-третє, це чудові краєвиди, з якими нас познайомила фотограф проекту – Ірина Мандзій. Вона запропонувала провести зйомки у своїй родинній садибі в Малашівцях, бо там - «саме той антураж». І, як ми згодом переконалися, це таки правда. Тут наче не існує часу: а лише неймовірна близькість людини із природою та всім, що вона дає. В садку саме зарум’янилися яблука, у полі – уже налилася сонцем пшениця…

Так лейтмотив рясної врожайної пори поєднався із образом щедрої української жінки, господині. А у випадку з обкладинкою каталогу Пара молода - ще й з образом кохання, яке приносить такі ж багаті плоди і дари, як осінь… Саме ж видання зустрічайте у салонах та офісах наших партнерів.

Текст: Валерія Климчук, весільний портал «Пара молода»

Над проектом працювали:
Фотограф Ірина Мандзій
Дизайнер Ірина Цісецька
Моделі Ірина Новомлинська-Фелик, Роман Фелик, Діана Карп'юк
Візаж - Лєна Антонишин
Зачіска - Наталя Ковальчук -visage studio MAKE ART
22.09.2014              сьогодні 1, з початку місяця 21, всього 6185◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info