Marry Me Wedding Day 2020
 

Друзі, раді вам повідомити, що вже з 29 травня 2020 року готель Radisson Blu Resort, Буковель відновлює свою роботу та гостинно відкриває для вас свої дверіЛіто й осінь – найпопулярніший час для весіль: надворі мальовниче, погода суха і тепла. Але спека ще те випробування для рослин.Все більше наречених, переконані, що весілля - це свято перш за все для них, а не для того, щоб догодити усім родичам та друзям. Багато хто втомився від традиційних застіль та хоче зробити своє свято не як «прийнято» або як «треба», а для душі.
Про зашкальний перфекціонізм, кордони, розумне залучення родичів до весільної підготовки та інше важливе розповідає психотерапевтка Валентина МірошнченкоПочнемо з невеликої історичної довідки. Наші предки використовували вельон, щоб захистити наречену від злих духів: у момент переходу з однієї сім'ї в іншу вони могли нашкодити дівчині, тому її «маскували» вуаллю. А пізніше фата була своєрідним символом чистоти і непорочності нареченої.Практично кожна наречена ще з дитинства мріє про красиве весілля. Таке бажання закріплюється і казками, й історіями рідних, і дивовижними сценами з фільмів. У дорослому житті ми вже розуміємо: кожна казка, втілена в життя, потребує зусиль, планувань і безлічі деталей.
Весільні послуги
Cover-band - "Резус Блюз" це високоякісний музичний супровід будь-яких урочистих подій!!! Неповторне професійне виконання "наживо" наповнить ваше свято радісною енергією та зробить його незабутнім!!!Постановка першого танцю молодят на ваш смак. Підбір музики. З парами працює кандидат в майстри спорту зі спортивних бальних танців. Шоу-танець на ваше свято. Спецефекти для першого танцю.Ведучий на весілля
Популярні сторінки
Святкуй весілля у ресторані PALLADA.Тернопільський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Південно-Західного міжрегіонального управління міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ)
Прийом в OPEN SPACE на першому поверсі (навпроти вхідних дверей)
Ресторан GenevA розміщає до 120 гостей. Забезпечить комфортне та вигідне святкування Вашого банкету з сучасною живою музикою та саксофоном. Розкішне розташування у парковій зоні+безкоштовна фотосесія.

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info