Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ЗІЗНАННЯ З КОНВЕРТУНіщо так милозвучно не розкаже про кохання, як пісня; так красномовно – як відчайдушні вчинки. І ніхто не зробить це так щиро, як самі закохані. Тож їм слово…

Історія кохання Тетяни та Юрія

Юрій:
«…Я побачив її на сцені Театрального майдану. Вона виконувала пісню про місто: «розмалюємо день барвами пісень, музика у наших серцях…». Після виступу ведучий оголосив: «Для вас співала Тетяна Назарко!». Минали дні, тижні, а я все не міг забути її образу, її голосу. І ось коли я готувався до вступних іспитів у музичне училище, на одному із підготовчих уроків вокалу відкрились двері і … зайшла та, яку я бачив на концерті. Якою ж була моя радість, коли у списках студентів я побачив прізвище Назарко у тій же ж групі, що й моє. В очікуванні початку першого навчального року я написав пісню про кохання, присвятивши її Тані. Та коли прийшов вересень, всі мої мрії розлетілись… Виявилось, що вона кохає іншого. Три роки наші відносини були виключно дружніми. Маю зізнатися – я мріяв про те, що одного дня ми станемо парою!».


Тетяна:
«…Перший раз я побачила Юру на підготовчому уроці вокалу. Коли я зайшла у клас, співав хлопець з надзвичайно низьким голосом й екзотичною зовнішністю. З першого дня я помічала дивні погляди і особливе ставлення, але не надавала цьому особливого значення, бо була закохана в іншого. Впродовж років нас з Юрою поєднували міцні дружні стосунки. Він завжди був поруч і я постійно відчувала його підтримку. Проте одного дня я зрозуміла, що ця людина для мене більше ніж друг. З часу нашого знайомства пройшло майже 10 років і можу сказати, «поклавши руку на серце»: сам Господь послав мені цю людину, і я ціную кожну хвилину, проведену разом».

Тетяна та Юрій:
«… Наше весілля було дивовижним. І в першу чергу не тому, що ми зробили це свято таким, як хотіли, а через те, що це був день, коли ми об’єднали свої долі обітницями вічного та справжнього кохання...»

Весільний портал «Пара молода»


21.02.2011              сьогодні 1, з початку місяця 23, всього 9390◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info