Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Знайомство закордоном дало початок палкому коханнюСонячного жовтневого дня на весільний рушничок стали двоє тернополян, яких доля поєднала у далекій країні. Юра, який з 2004 року навчався у Німеччині, був на зборах Союзу українських студентів Німеччини в Мюнхені, а Таня в вересні 2006 року вирушила туди на екскурсію. «Там ми і познайомились, - розповідає щаслива молода дружина, - а до цього ми вчились на одному факультеті в ТНЕУ і жодного разу не бачились! Романтичні стосунки у нас почались тоді, коли ми з великою компанією пішли на каток, і Юра вчив мене «приборкувати» ковзани. З того часу пройшло три роки – і ось, ми одружились!»

Історія кохання, Таня та ЮраНе зважаючи на те, що почуття зародились ще у Німеччині, романтичне зізнання відбулось в улюбленому тернопільському кафе дівчини – у кав’ярні «На Валовій». Таня пригадує: «Одного вечора Юра запросив мене туди, як завжди, я нічого не підозрювала. Але там він сказав дуже багато приємних і гарних слів, подарував каблучку і запропонував руку та серце…».

З того дня і почали готуватись до весілля. В першу чергу почали шукати ресторан, власне час, на коли був вільний заклад, що подобався молодятам і вирішив коли відбудеться їхнє торжество. Весільну сукню вибрали і придбали швидко у салоні весільного вбрання «Камелія», свої туфельки Таня замовила через Інтернет. Сьогодні згадує це зі сміхом, а тоді це був неабиякий ризик. З одягом нареченого було значно простіше – все потрібне Юра придбав ще у Німеччині, в Тернополі – тільки взуття. Не зважаючи на те, що в оформленні весілля брало участь аж дві весільні агенції, все ж зал молодята оформляли своїми руками. Наречена власноруч робила бонбоньєрки, карточки для гостей, запрошення, сама пошила скриню для грошей, кошичок на цукерки, словом, всякі дрібнички, без яких весілля не було б таким чудовим. А ось весільний торт спекла мама нареченої.

«Стільки часу чекали цього дня, а він пролетів швидко, як одна мить. Напевно для кожної нареченої її власне весілля найкраще. Все було як в казці!» - ділиться спогадами Таня.

Медовий місяць молодята перенесли на весну, адже буквально одразу після весілля вирушили у м. Кельн, де зараз проживають, – на Юру чекала робота, на Таню – навчання. Україну мають змогу відвідувати тільки у період відпусток. Ось так одна із «українських» відпусток і стала визначною у їхньому житті, та й не лише для них, а й для їхніх родичів, яким ці молодята подарували неперевершене свято та море емоцій.

Фото: Вадим Шевцов
Весільний портал «Пара молода»
01.03.2010              сьогодні 1, з початку місяця 6, всього 8164◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info