Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
 
Медичний центр Кліеіка професора С. Хміля м. Тернопіль

  
 
◄ Попередня   Наступна ►

ЗРОБІТЬ САМІ: ЗАПРОШЕННЯ-ШОКОЛАДКА
 Запрошення з презентом – нове весільне віяння, яке неодмінно сподобається кожному гостю, а також нареченим, які люблять усе практичне і змістовне. Чим же доповнюють звістку про одруження, окрім як дизайном та декором? Це може бути що завгодно: від модельної булавки до маленького настільного годинничка. Ми ж пропонуємо “смачний” варіант: запрошення-шоколадку.

Матеріали: шоколадна плитка, обгортка з ексклюзивним дизайном, атласна стрічка, картка із текстом запрошення, клей.

Крок 1 – обираємо шоколад. Отже, основа запрошення – це плитка шоколаду. В даному випадку невелика – 50 гр. Ви можете взяти більшу, чи меншу. Але зверніть увагу на начинку. Батончики із джемом можуть потекти, а шоколад із цільними горіхами просто не зручно загортати у не цупку обгортку. Також бажаною є наявність на плитці фольги (сріблястої чи золотистої – це вже питання дизайну) або поліетиленової плівки.

Крок 2 – дизайн та поліграфія. Маючи розміри плитки, можна переходити до розробки дизайну запрошення та конструкції етикетки. В даному випадку був обраний найпростіший метод загортання, текст запрошення – на окремій картці... Тут ви, звісно, можете поекспериментувати з іншими варіантами: наприклад, текст запрошення надрукувати безпосередньо на етикетці з внутрішньої чи зовнішньої сторони, якщо дозволяє стилістика – додати жартів типу “Виготовлено ТОВ “Любов навіки” та Без ГМО”. А ще – подумати над складнішим дизайном. На взірці ви бачите просту симетрію із першими літерами імен наречених.

Крок 3 – загортаємо. Розібравшись із поліграфією, переходимо до “роздягання” шоколадки. Акуратно знімаємо з неї фабричну упаковку і загортаємо у свою – весільну.

Крок 4 – додаємо об'єму. На попередньому кроці можна спинитися, якщо дизайн етикетки самодостатній. Та якщо хочеться “покреативити” – не стримуйте себе. Зернята кави, мережива, стрічки чи камінчики – усе, що відповідає характеру вашого свята, буде доречним. Як у даному випадку простий бантик з атласної стрічки шоколадного кольору.

Крок 5 – розносимо гостям. Запрошення взяте за взірець – не постановочне, а реальне. Цікавить реакція запрошених? Навіть найбільші прагматики посміхалися як діти, отримавши запрошення-шоколадку. Бо це: по-перше – оригінально, по-друге – приємно, по-третє – смачно, і взагалі, які молодці наречені, що принесли щось до чаю, завітавши просити на своє весілля :).

Автор: Весільний портал “Пара молода”


11.11.2011              сьогодні 2, з початку місяця 21, всього 5923◄ Попередня   Наступна ►

Про нас       Реклама       Весільний Раут

2006-2018 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info