Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Звідки «ростуть ноги» у забобонів про «рік вдівця»Щоб розвінчати якийсь міф - іноді достатньо просто поцікавитися його походженням. Що ми і зробили із кількома відомими весільними забобонами. Сподіваємося, це врятує багатьох наречених від безглуздих та марних хвилювань…

Нумерологи переконують – дата одруження має вплив на подальшу долю пари. Однак не усі молодята мають змогу звернутися до фахівців у даній галузі, аби ті розрахували сприятливі та несприятливі дати для укладання шлюбу. Відтак, чимало «забобонів» люди придумують собі самі, слухаючи оповідки сусідок, бабусь і всезнаючих «подруг». Якщо зважати на всі чутки та ймовірні роки невдач, то навряд чи вам вдасться одружитися у цьому сторіччі. Саме так! Як виявилося – «нещасливі роки» повторюються … щороку. Тільки назви змінюють: крім високосного та відомих всім років «вдівця» та «вдови», молодята іще побоюються років зрадника (ну хто захоче виходити заміж, знаючи, що чоловік буде зраджувати), рогоносця (тепер уже чоловікам настав час задуматися), стерви, алкоголіка, трудоголіка і т.д. Кожне із визначень начебто передбачає, яка доля очікує тих, хто вступає у шлюб. 

Унікальним за своїм тлумаченням є забобон про те, що не варто одружуватися у травні. «Травень» - російською «май». Відтак одружитися у травні мало б означати «все життя маятися». Що цікаво, якщо перевести дане тлумачення у відповідності до назви місяця українською, то виходить слово «травитися». Але чомусь «тлумачники» пішли далі, і описуючи ймовірні негативні наслідки травневого одруження, передбачають, що воно означає «побачити зраду у власному домі».

Хто вигадує такі нісенітниці – достеменно не відомо. Однак, цілком зрозуміло, що зважати на ці вигадки не варто. У будь-якому випадку, дата одруження не є запорукою щасливого подружнього життя.

Часто молодята впевнені, що планувати весілля на високосний рік означає приректи свій шлюб. Дійсно, практика показує, що високосні роки для багатьох людей є досить важкими – підвищується конфліктність, смертність ... Проте, якщо звернутися до історії, випливають цікаві факти. Приміром те, що колись юнаки не йшли із сватами до батьків своїх коханих кожного четвертого року. Але це зовсім не означає, що закохані не одружувалися. Справа в тому, що свататися ходили ... дівчата. 

Виявляється, високосний рік був роком наречених, які самі вибирали собі нареченого! Причому, тільки в рідкісних випадках ті могли відмовити нареченій в одруженні.

Наступним за високосним роком, за повір'ям, йде «рік вдови», який змінюється «роком вдівця». Дехто пов'язує ці повір'я з жахливим часом війни, який так глибоко закарбувався у людській свідомості. Зараз в Україні важка ситуація, триває війна, однак наречені продовжують одружуватися, усвідомлюючи, що щастя у шлюбі може опинитися під загрозою виключно через воєнну ситуацію у країні, але аж ніяк не через забобони.

Радимо молодятам не приділяти надмірної уваги повір'ями, до яких можна ставитися по-різному. Головне, щоб у подружжя було взаєморозуміння та любов, тоді сімейне життя буде щасливим, незважаючи на усілякі прикмети. 

Текст: Ольга Терещук, весільний портал «Пара молода»
22.12.2014              сьогодні 2, з початку місяця 120, всього 8137◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info